Kézműves Klub

2012.02.22.

Alapítványunk kézműves klubot alakít kicsik és nagyok részvételével

Alapítványunk kézműves klubot alakít. A rendszeres összejöveteleken az aktuális ünnepeknek megfelelő dekorációkat készítünk, különböző technikákkal ismerkedünk, a későbbiekben ételeket is készítünk.

Első kézműves összejövetelünket, megbeszélésünket 2012. február 25-én, szombaton délután, 15:00 órakor tartjuk az iskola épületében.

Várunk mindenkit (gyermekeket, felnőtteket egyaránt), aki kíváncsi, esetleg ötlete, elképzelése van, vagy csak egy kellemes délutánt szeretne eltölteni, és egy kedves dologgal hazatérni, amit maga készített.

Első alkalommal papírhóemberkét fogunk készíteni.

Amire szükség van: fekete-fehér újságpapír, fehér papír, ragasztópisztoly, szélesebb ecset (nem iskolai), olló, maradék anyag sapkának sálnak,  tű, cérna, fekete filctoll, vagy fekete gombok.

Aki a fentiek közül valamit tud, hozzon magával, természetesen üres kézzel is lehet jönni.

Várunk mindenkit szeretettel, zsíroskenyérrel és teával.

Együtt Mucsiért Alapítvány Kuratóriuma